Hey, this photo is ©

NOVOROZENCI

„Stáří miminka“

Fotografování novorozeňátek je třeba plánovat do deseti, maximálně 14 dní po porodu (pokud máte předčasně narozené miminko, doba se může prodloužit). A to z toho důvodu, že v tomto období miminka nejvíce spí, snadněji se aranžují do roztomilých póz a výsledná spolupráce je pro všechny lepší.

Sjednání termínu focení miminka

Termín na fotografování miminka je třeba řešit ještě před porodem samotným. Prosím o sdělení termínu narození vašeho pokladu, stačí prostřednictvím emailu. A jak se vám prcek narodí, pošlete prosím sms z porodnice, abychom našli bezprostředně po porodu termín na fotografování.

Jak focení probíhá

Po většinu roku fotografuji právě narozená miminka u sebe v ateliéru, kde máte pohodlí a můžete využívat veškeré jeho vybavení. V ateliéru je dostatečné teplo pro vaše miminko. Teplota při focení těch nejmenších je vyšší než máte doma, protože miminka fotíme většinou nahé a je tak potřeba, aby jim bylo dopřáno dostatek tepla. Pokud bude venku dostatečné teplo a příznivé podmínky, můžeme se s vašimi miláčky vydat i na fotografování v exteriéru. Jen je potřeba se o této možnosti zmínit, jak si budete domlouvat termín, abych byla nachystaná i na venkovní foto a nemuseli jsme se zdržovat případným chystáním propriet. Délka fotografování se liší, ale obecně je delší než obvykle. Plně se soustředíme na potřeby miminka a pro fotografování je potřeba, aby miminko spalo. Je lépe, pokud nakojíte miminko až v ateliéru. Dříve se zklidní a usne. Vezměte si prosím i něco na zub a pití. Obvyklá délka focení je 3-4 hodiny.

Co sebou do ateliéru

Vezměte si sebou prosím pár látkových plen, do kterých budeme miminko balit. Pokud se s vaším dítkem budete chtít fotit i vy, vezměte si sebou nejlépe bílý či tělový nátělník, abychom vytvořili i památku pro vás. Nejjednodušší věci jsou vždy tou nejlepší volbou. Vyhněte se prosím tričkům s nápisy či výraznými vzory. V tomto případě nám jde hlavně o miminko a není potřeba na fotce upoutávat pozornost příliš výrazným nápisem. Pokud budete chtít pořídit i nějaké foto s vaším dalším dítkem, volte prosím jednobarevné oblečení, spíše krátkých rukávů. Veškeré nádoby, ozdoby jsou vám k dispozici v ateliéru.

Cena

Cena newborn focení je 3000 Kč. Fotografie Vám budou odeslány elektronicky na vámi určený email, a to 12 pečlivě upravených černobílých fotek (platí pro ateliér) v nejvyšší kvalitě (ořez, retuš). Pokud by jste rádi fotografie jinak než v černobílém provedení, udejte tuto skutečnost do emailu při výběrech. Součástí balíčku je i tisk těchto černobílých fotografií(13×13 či 13x19cm). Každá další fotografie nad rámec balíčku je za 200korun za kus (včetně tisku). Dodání fotografií je 4-6 týdnů od zaslání vámi vybraných fotografií k úpravě. Pokud by jste rádi jiný formát fotek, případně jen obdelníkový, uvádějte tuto skutečnost prosím vždy při výběru fotek, když zasíláte do emailu. Fotografuji na denní světlo, dle slunečních podmínek se mohou fotografie malinko lišit. Snažím se však vždy vše doladit. V případě skupinových fotek ostřím přednostně na děti a jejich oči. Neupravené fotografie neposkytuji.

Objednáním stvrzujete přijetí výše uvedených podmínek, srozumění s autorským přístupem a fotografickým stylem a nemáte proti němu žádné výhrady.