Hey, this photo is ©

TĚHOTENSTVÍ

Kdy je nejlepší čas na fotografování

Samozřejmě vždy dle pocitů nastávající maminky. Vhodnou dobou je konec sedmého, počátek osmého měsíce. Maminka se cítí většinou dobře. Fotografovat můžeme jak v interiéru tak i venku. Záleží na Vás, kde se budete cítit lépe. Některé maminky upřednostňují spíše klid domácího prostředí.

Co na sebe?

Pokud budeme fotografovat v interiéru, poprosím Vás o oblečení ve světlých barvách, spíše bez vzorů a nápisů. Vhodné jsou nátěníky, trika, hrubě pletené svetry, úpletoviny. Pokud budeme fotografovat venku, poprosím Vás o oblečení spíše v pastelových barvách.

Jak focení probíhá

Doba fotografování je zpravidla 1-1,5 hodiny. Pokud půjdeme do exteriéru, je třeba počítat s trochu delším časem. Je dobré přinést si sebou pár kousků oblečení navíc, které přetřídíme či vyměníme v průběhu focení. Pokud máte nějaký talisman, ultrazvuk dítěte, vezměte si jej sebou.

Cena

Cena těhotenského focení je 2800 Kč. Fotografie odesílám elektronicky na vámi určený email, a to 12 pečlivě upravených černobílých (platí pro ateliér) fotek v nejvyšší kvalitě (ořez, retuš). Pokud by jste rádi fotografie jinak než v černobílém provedení, udejte tuto skutečnost do emailu při výběrech. Součástí balíčku je i tisk těchto fotografií(13×13 či 13x19cm). Každá další fotografie nad rámec balíčku je za 200korun za kus. Dodání fotografií je 4-6 týdnů od zaslání vámi vybraných fotografií k úpravě. Pokud by jste rádi jiný formát fotek, případně jen obdelníkový, uvádějte tuto skutečnost prosím vždy při výběru fotek, když zasíláte do emailu. Fotografuji na denní světlo, dle slunečních podmínek se mohou fotografie malinko lišit. Snažím se však vždy vše doladit. Neupravené fotografie neposkytuji.

Objednáním strzujete přijetí výše uvedených podmínek, srozumění s autorským přístupem a fotografickým stylem a nemáte proti němu žádné výhrady.