Hey, this photo is ©

DĚTI

„Stáří dětí“

Pokud nestihnete newborn focení, doporučuji sečkat pár měsíců a přijít s miminkem, které udrží alespoň hlavičku při pasení koníků. Optimum je pátý měsíc a později. V prvním roce je nejhezčím obdobím moment, kdy dítě začne samo sedět(cca 9.tý měsíc). Pokud máte děti staršího věku, domlouváme se již konkrétně na vaší představě. Můžeme jít samozřejmě také ven, pokud tomu počasí dovolí.

Sjednání termínu focení

Prosím spíše emailovou formou. Přes den často fotím a nejsem tak stále na příjmu na telefonu. Většinou každý večer usedám k počítači a vyřizuji poštu. Napište co nejvíce informací (stáří dětí, představa focení, představa o místě focení), a já vám obratem pošlu pár termínů, ze kterých si vyberete ten váš.

Jak focení probíhá

Po naší domluvě o místu focení (exteriér či interiér), se pokusíme děti naladit tak, aby byly v pohodě a netrápily je věci kolem. Fotografování větších dětí trvá zpravidla do hodinky. Někdy trochu déle, pokud se budeme fotit venku. Co se týče oblečení, pokud budeme fotit v ateliéru, volte prosím jednobarevné světlé (pastelové) oblečení. Bez výrazných nápisů a vzorů. Pokud půjdeme ven, můžete si s barvami vyhrát trochu více. Vždy prosím dbejte na to, aby oblečení všech bylo barevně sladěné.

Cena

Cena focení je 2700 Kč. Fotografie odesílám elektronicky na vámi určený email, a to 12 pečlivě upravených černobílých fotek(platí pro ateliér) v nejvyšší kvalitě (ořez, retuš). Pokud by jste rádi fotografie jinak než v černobílém provedení, udejte tuto skutečnost do emailu při výběrech. Součástí balíčku je i tisk těchto fotografií(13x19cm). Každá další fotografie nad rámec balíčku je za 200korun za kus(včetně tisku). Dodání fotografií je 4-6 týdnů od zaslání vámi vybraných fotografií k úpravě. Fotografuji na denní světlo, dle slunečních podmínek se mohou fotografie malinko lišit. Snažím se však vždy vše doladit. V případě skupinových fotek ostřím přednostně na děti a jejich oči. Neupravené fotografie neposkytuji.

Objednáním stvrzujete přijetí výše uvedených podmínek, srozumění s autorským přístupem a fotografickým stylem a nemáte proti němu žádné výhrady.