Hey, this photo is ©

LIFESTYLE U VÁS DOMA

Sjednání termínu

Lifestylové focení může být v jakémkoliv věku dítěte. Pokud máte doma čerstvě narozené miminko a rádi by jste jej zvěčnili, dejte vědět před porodem či těsně po něm. Lifestylové focení je méně aranžované než ateliérové. Je to hodně o tulení s rodiči, děti mohou býti oblečené či můžeme použít dečky. Mějte prosím na paměti, že okolí(prostředí u vás doma), bude výrazněji ovlivňovat fotku ve výsledku. Potřebujeme trochu prostoru a dostatek světla. Fotím výhradně na denní světlo, takže velká okna případně francouzská jsou značka ideál.

Co na sebe?

Co se týče oblečení, určitě bude dobrá volba cokoliv světlého. Pěkně vypadají věci, které nesou strukturu(krajky, pleteniny). Pro miminko či děti bude fajn něco jednodužšího, bez velkých vzorů a nápisů.

Jak focení probíhá

Doba fotografování je zpravidla 2 hodiny. Vše se odvíjí od „nálady“ prcka případně dětí. Nechceme na děti tlačit, ale spíše zaznamenat jejich chování v přirozeném prostředí domova. Bude čas na kojení, bude čas na přebalení, bude čas na blbnutí a samozřejmě focení.

Cena

Cena lifestylového focení je 3000 Kč. Fotografie odesílám elektronicky na vámi určený email, a to 15 pečlivě upravených černobílých fotek v nejvyšší kvalitě (ořez, retuš). Pokud by jste rádi fotografie jinak než v černobílém provedení, udejte tuto skutečnost do emailu při výběrech. Součástí balíčku je i tisk těchto fotografií(13x19cm). Každá další fotografie nad rámec balíčku je za 200korun za kus. Dodání fotografií je 4-6 týdnů od zaslání vámi vybraných fotografií k úpravě. Fotografuji na denní světlo, dle slunečních podmínek se mohou fotografie malinko lišit. Snažím se však vždy vše doladit. Neupravené fotografie neposkytuji. Dojezd za Vámi do 20 km od Otrokovic je účtován 200,-kč a poté za každý 1km účtuji 10,-kč. Objednáním strzujete přijetí výše uvedených podmínek, srozumění s autorským přístupem a fotografickým stylem a nemáte proti němu žádné výhrady.