Hey, this photo is ©

NOVOROZENCI

„Stáří miminka“

Fotografování novorozeňátek je třeba plánovat do deseti, maximálně 14 dní po porodu (pokud máte předčasně narozené miminko, doba se může prodloužit). A to z toho důvodu, že v tomto období miminka nejvíce spí, snadněji se aranžují do roztomilých póz a výsledná spolupráce je pro všechny lepší.

Sjednání termínu focení miminka

Termín na fotografování miminka je třeba řešit ještě před porodem samotným. Prosím o sdělení termínu narození vašeho pokladu, stačí prostřednictvím emailu. A jak se vám prcek narodí, pošlete prosím sms z porodnice, abychom našli bezprostředně po porodu termín na fotografování.

Jak focení probíhá

Po většinu roku fotografuji právě narozená miminka u sebe v ateliéru, kde máte pohodlí a můžete využívat veškeré jeho vybavení. V ateliéru je dostatečné teplo pro vaše miminko. Teplota při focení těch nejmenších je vyšší než máte doma, protože miminka fotíme většinou nahé a je tak potřeba, aby jim bylo dopřáno dostatek tepla. Pokud bude venku dostatečné teplo a příznivé podmínky, můžeme se s vašimi miláčky vydat i na fotografování v exteriéru. Jen je potřeba se o této možnosti zmínit, jak si budete domlouvat termín, abych byla nachystaná i na venkovní foto a nemuseli jsme se zdržovat případným chystáním propriet. Délka fotografování se liší, ale obecně je delší než obvykle. Plně se soustředíme na potřeby miminka a pro fotografování je potřeba, aby miminko spalo. Je lépe, pokud nakojíte miminko až v ateliéru. Dříve se zklidní a usne. Vezměte si prosím i něco na zub a pití. Obvyklá délka focení je 3-4 hodiny.

Co sebou do ateliéru

Vezměte si sebou prosím pár látkových plen, do kterých budeme miminko balit. Pokud se s vaším dítkem budete chtít fotit i vy, vezměte si sebou nejlépe bílý či tělový nátělník, abychom vytvořili i památku pro vás. Nejjednodušší věci jsou vždy tou nejlepší volbou. Vyhněte se prosím tričkům s nápisy či výraznými vzory. V tomto případě nám jde hlavně o miminko a není potřeba na fotce upoutávat pozornost příliš výrazným nápisem. Pokud budete chtít pořídit i nějaké foto s vaším dalším dítkem, volte prosím jednobarevné oblečení, spíše krátkých rukávů. Veškeré nádoby, ozdoby jsou vám k dispozici v ateliéru.

Cena

Cena newborn focení je 3000 Kč. Fotografie Vám budou odeslány elektronicky na vámi určený email, a to 12 pečlivě upravených černobílých fotek (platí pro ateliér) v nejvyšší kvalitě (ořez, retuš). Pokud by jste rádi fotografie jinak než v černobílém provedení, udejte tuto skutečnost do emailu při výběrech. Součástí balíčku je i tisk těchto černobílých fotografií(13x19cm). Každá další fotografie nad rámec balíčku je za 200korun za kus (včetně tisku). Dodání fotografií je 4-6 týdnů od zaslání vámi vybraných fotografií k úpravě. Fotografuji na denní světlo, dle slunečních podmínek se mohou fotografie malinko lišit. Snažím se však vždy vše doladit. V případě skupinových fotek ostřím přednostně na děti a jejich oči. Neupravené fotografie neposkytuji.

Objednáním stvrzujete přijetí výše uvedených podmínek, srozumění s autorským přístupem a fotografickým stylem a nemáte proti němu žádné výhrady.