Hey, this photo is ©

PORODNICE

Porod

Pokud by jste měli zájem o zaznamenání příchodu na svět vašeho miminka, je třeba se ozvat a domluvit se s předstihem. Velmi ráda budu u vašeho dne „D“. A to jak ve dne tak i v noci. Délka tohoto focení se nedá přesně naplánovat či určit. Bude také záležet, v jaké fázi by jste se mi ozvali, abych za Vámi dojela. Ale pokud to bude jen trošku možné, budu s Vámi v tento den tak dlouho, jak si budete přát. Cena tohoto focení je na vyžádání.

Fotografie miminka z porodnice

Nabízím také fotografie vašeho miminka přímo z porodnice, a to formou reportáže. Miminko nebudeme svlíkat, ale budeme jej fotografovat tak, jak bude, oblečené. Ať už s rodiči či bez nich. Do porodnice nedojíždím pravidelně v určitých dnech, ale vyloženě na vaše zavolání. Fotografování je lépe uskutečnit dopoledne, ale samozřejmě bude to záležet na vzájemné domluvě.

Cena

Cena tohoto focení je 3000 Kč. Fotografie odesílám elektronicky na Vámi určený email a to v počtu minimálně 20ks pečlivě upravených černobílých fotek v nejvyšší kvalitě (ořez, retuš). Dodání fotografií je v tomto případě rychlejší, než standartní doba a to 7-10dní od focení. Fotografuji na denní světlo, dle slunečních podmínek se mohou fotografie malinko lišit. Snažím se však vždy vše doladit. Neupravené fotografie neposkytuji.