Příchod na svět podruhé

Share on facebook
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email

Rok a čtvrt zpět jsem měla to štěstí, že jsem fotila svůj první porod. A měla jsem o to větší štěstí, že jsem ho fotila úžasným lidem. Čekali své třetí a já tak mohla na vlastní oči vidět příchod prcka na svět. Jsem za to moc a moc vděčná, že jsem právě díky nim mohla být součástí…

V tomto roce jsem vypsala výzvu o focení porodu a přihlásilo se několik maminek. Tady je první z nich – Jarmila s mužem. Domluva byla velmi rychlá. Já měla uložen telefon a volání kdykoliv, ve dne i v noci bylo samozřejmostí. Přišlo to v den, který byl poměrně pracovně náročný a telefonát přišel mezi osmou a devátou večer. Mé vlastní děti nebyly zrovna doma a tak jsem si říkala, že je to prostě ideálním stav:-).

Chtěla jsem odjet hned, ale Jarča mě ujistila, že jedou teprve na příjem a že se mi ozvou později, abych nemusela „dlouho“ čekat… Těsně před devátou mi došla sms, že má kontrakce po čtyřech minutách a já věděla, že to bude fofr. Rychle domů, pro věci a honem do nemocnice. Rychlost jízdy byla vyšší než povolená rychlost:-)), ale čas mne hnal kupředu…

Doba, kterou jsem s nimi strávila do porodu samotného byla možná 30minut:-) Jarča čekala třetího prcka a porodila ho na den narození svého nejstaršího…:-)

Pro mne opět neuvěřitelný zážitek. Z hlediska focení, i z hlediska pohledu ženské a maminy k tomu.

Strašně moc děkuji, neskutečně si toho vážím. Že do mne vložili důvěru, dovolili ukázat fotky na svět a nahlídnout do zrodu nového prcka.

Jsem ráda za svou práci, která mne neskutečně baví a neustále mne překvapuje, kam mne zavání:-)

Těším se na další.