Hey, this photo is ©

TĚHOTENSTVÍ

Kdy je nejlepší čas na fotografování

Samozřejmě vždy dle pocitů nastávající maminky. Vhodnou dobou je konec sedmého, počátek osmého měsíce. Maminka se cítí většinou dobře. Fotografovat můžeme jak v interiéru tak i venku. Záleží na Vás, kde se budete cítit lépe. Některé maminky upřednostňují spíše klid domácího prostředí.

Co na sebe?

Pokud budeme fotografovat v interiéru, poprosím Vás o oblečení ve světlých barvách, spíše bez vzorů a nápisů. Vhodné jsou nátěníky, trika, hrubě pletené svetry, úpletoviny. Pokud budeme fotografovat venku, poprosím Vás o oblečení spíše v pastelových barvách.

Jak focení probíhá

Doba fotografování je zpravidla 1-1,5 hodiny. Pokud půjdeme do exteriéru, je třeba počítat s trochu delším časem. Je dobré přinést si sebou pár kousků oblečení navíc, které přetřídíme či vyměníme v průběhu focení. Pokud máte nějaký talisman, ultrazvuk dítěte, vezměte si jej sebou.

Cena

Cena těhotenského focení je 2800 Kč. Fotografie odesílám elektronicky na vámi určený email, a to 12 pečlivě upravených černobílých (platí pro ateliér) fotek v nejvyšší kvalitě (ořez, retuš). Pokud by jste rádi fotografie jinak než v černobílém provedení, udejte tuto skutečnost do emailu při výběrech. Součástí balíčku je i tisk těchto fotografií(13x19cm). Každá další fotografie nad rámec balíčku je za 200korun za kus. Dodání fotografií je 4-6 týdnů od zaslání vámi vybraných fotografií k úpravě. Fotografuji na denní světlo, dle slunečních podmínek se mohou fotografie malinko lišit. Snažím se však vždy vše doladit. Neupravené fotografie neposkytuji.

Objednáním strzujete přijetí výše uvedených podmínek, srozumění s autorským přístupem a fotografickým stylem a nemáte proti němu žádné výhrady.